Őrzés-védelem

Üzletvezető munkakörben álláslehetőség Zalaegerszegen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg és környéke
2018. 08. 23. 12:08

Tisztelt leendő Munkatársunk!

Üzletvezetői pozícióba keresünk 1 fő Munkvállalót a zalaegerszegi Tesco áruház parkolójában üzemeltetett szélvédőjavító állomás üzletvezetői pozíciójára.

Amit kínálunk:

  • Teljeskörű szakmai betanítás 18 év szétvédőjavítói munkatapasztalat alapján
  • Kiemelkedő bérezés 200-400 e Ft a munka teljesítménye alapján
  • Egy új szakma elsajátítása, ezközbeni és szakmai tapasztalatok támogatása segítségével.

Akit keresünk:

  • Agilis, bizalomgerjesztő megjelenésű, a monotonitást jól tűrő, innovációkra nyitott, B kategóriás jogosítvánnyal, és saját gépkocsival rendelkező, ügyfélközpontú, jól kommunikáló dolgozni-, és tisztességes jövedelemre szert tenni akaró munkavállalót.

Amennyiben felketettük érdeklődését, kérjük jelezze telefonon a +3620/ 20 306 96 , vagy e-mailon: kutpecs@gmail.com illetve massengeren: szélvédőjavítás Zalaegerszeg oldalon.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése