Zalaegerszeg belváros alakformáló szalonban állás azonnali kezdéssel

Zalaegerszeg belváros, alakformáló szalonba (vákuum és infra kerékpár, hőkapszula, lipolézer, kavitáció, zsírfagyasztás, nyirokmasszázs) keresek agilis, értelmes, szorgalmas, empatikus, rendet-tisztaságot szerető női munkaerőt.

Feladatok

  • Fent nevezett szolgáltatások rövid időn belüli elsajátítása, kezelések szakszerű elvégzése, vendégek maximális kiszolgálása, gépek,-zuhanyzók és szalon tisztántartása, pénztárgép és terminál kezelése.

Elvárások

  • Gyors betanulási kézség, önálló munkavégzés, hasonló munkakörben eltöltött idő, egészségügy illetve társtudományok iránti érdeklődési kör, higiénia maximális értelmezése és betartása.
  • Megfelelő kommunikáció a vendégekkel ( személyesen és telefonon ).
  • Folyamatos délutáni (  H.-P. 14,00 - 19,00 ) illetve szombat 8,00 - 13,00 - ig történő munkavégzés.
  • A szalon nívójának megfelelő ruházat. Maximum 45 éves életkor.
  • Azonnali munkába lépés lehetősége.

Előnyök

  • A szalonban használt gépekkel történő kezelési múlt.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú biztos munkahely (határozatlan idejű munkaszerződés), átlagon felüli munkakörnyezet, folyamatos képzési lehetőség, kreativitási én kiélésének szabadsága.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!