Szerszámkészítő munka Őriszentpéteren, jó problémamegoldó képességgel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Őriszentpéter
2018. 06. 29. 21:12

Munkakör : Szerszámkészítő (Lakatos, Hegesztő)

Szükséges nyelvtudás: Magyar

Dinamikus, lendületes vállalkozás kollégát keres Őriszentpéterre teljes idejű szerszámkészítő munkakörbe az Őriszentpéteren lévő stancszerszámkészítő üzemébe. A betanítást az Eurostanc Kft. biztosítja.

Az Eurostanc Kft-ről
Magyaroszágon 3 helyen is működő szerszámkésgyártó vállalat csomagolóipari, autó- és cipőipari beszállítóként 1999 óta van jelen a piacon. Jelentős nemzetközi ügyfélkörrel bír és további növekedési potenciállal rendelkezik Magyarországon, Szlovéniában, Ausztriában és Horvátországban. Az alapító partnerek több mint 25 éves tapasztalattal rendelkeznek a kivágástechnika és a csomagolóipar területén.

Elvárások:

  • precizitás
  • műszaki beállítottság
  • jó problémamegoldó képesség

Előny:

  • középfokú szakirányú végzettség (szerszámkészítő, lakatos, hegesztő)
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes juttatások
  • szakmai képzések

Munkavégzés helye: 9941 Őriszentpéter, Alszer 57.

Amennyiben az ajánlat felkeltette érdeklődését, kérjük küldje önéletrajzát a következő címre: allas@eurostanc.hu vagy jelentkezzen Szép Ernőnél a +36 30 979 2456 -os telefonszámon.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése