Sajtgyártó pozícióba többműszakos állás Zalaegerszegen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye:
2018. 09. 17. 12:47

PANNONTEJ ZRT. zalaegerszegi üzemébe új munkatársat keres
többműszakos munkarendbe az alábbi munkakörbe: sajtgyártó

Fő feladatok:

  • irányítja a sajtgyártási folyamatot a technológiai utasítások alapján
  • elvégzi a gyártásközi vizsgálatokat, adatot rögzít
  • előkészíti a gyártáshoz szükséges berendezéseket

Elvárások:

  • középfokú végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • jó fizikai erőnlét

Pályakezdők, egyéb élelmiszeripari (pl. pék, cukrász) végzettségűek jelentkezését is várjuk.

A jelentkezéseket az alábbi címre várjuk:
Pannontej Zrt. 8900 Zalaegerszeg, Platán sor 6. vagy az allas@pannontej.com emailcímre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése