Munkaügy, munkavédelem

Bér és társadalombiztosítási ügyintéző állás Zalaegerszegen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg és környéke
2018. 08. 14. 14:05

Otthon vagy a bérszámfejtésben? Van is benne tapasztalatod?

Szeretnél egy dinamikus csapat tagja lenni?

Több, mint 20 éve piacon jelenlévő, magyar tulajdonú cégcsoport keres tapasztalt új kollégát zalaegerszegi csapatába

Bér és társadalombiztosítási ügyintéző pozícióba.

A leendő munkatárs feladatai:
• Bérszámfejtési feladatok teljes körű ellátása;
• Bérelszámoláshoz kapcsolódó adatszolgáltatások, bevallások, jelentések elkészítése;
• Munkaviszony létesítésével, megszüntetésével kapcsolatos teljes körű ügyintézés;
• Munkaügyi adminisztrációs feladatok elvégzése.

Jelentkezővel szembeni elvárásaink:
• Szakirányú végzettség;
• előny KULCS-SOFT szoftver ismeret;
• Minimum 1- 2 év szakmai tapasztalat;
• Magabiztos, naprakész szakmai tudás, TB, adó törvények naprakész ismerete;
• Felhasználó szintű számítógépes ismeretek;
• Megbízható személyiség, önálló munkavégzés;
• Csapatmunkára való képesség.

Amit nyújtani tudunk:
• Versenyképes bérezés, cafeteria;
• Színvonalas, változatos munka, szakmai fejlődés;
• Kulturált munkakörnyezet és jó csapat;
• Teljes munkaidő;
• Határozatlan idejű szerződés.

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg

Önéletrajz küldése a ott.eva@binax.hu email címre, vagy telefonon a 06 30 351 0450 -es vagy a 06 30 550 8450 -es számon.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése