Kereskedelem, értékesítés

Ingatlanértékesítő, és -tanácsadó pozícióban keresünk munkatársat Zalaegerszegen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg
2018. 08. 10. 14:07

A zalaegerszegi Openhouse új pozíciót nyit ingatlanértékesítő, és -tanácsadó munkakör betöltésére.

Feladatok:

  • Az iroda portfóliójának értékesítése és bővítése
  • Ügyfelek irodai fogadása
  • Adásvételi és bérleti szerződések koordinálása
  • Irodai és helyszíni ingatlanprezentációk

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Precizitás, önálló és csapatorientált munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és tárgyaló készség
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Folyamatos fejlődés igénye

Előnyök:

  • Ingatlanszférában szerzett tapasztalat
  • Német, orosz nyelvtudás

A cég ajánlata:

  • Professzionális irodai háttér
  • Marketing menedzsment biztosítása
  • Kiemelkedő fizetési rendszer
  • Dinamikus csapathoz való csatlakozás
  • Egyedi képzési rendszer
  • Személyes szakmai támogatás
  • Egyénre szabott munkaidő

Jelentkezni Orsós Adriennél lehet a 30/757-7787 telefonszámon vagy önéletrajzzal személyesen a Zalaegerszeg, Mártírok útja 41. címen található Openhouse irodában.