Kereskedelem, értékesítés

Műszaki értékesítő munka Zalaegerszegen versenyképes jövedelemmel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg
2018. 08. 07. 08:16

Kaputechnikai berendezések forgalmazásával foglalkozó cég műszaki értékesítő munkatársat keres.

Feladatok:

  • kapcsolatok ápolása és fejlesztése a már meglévő és új ügyfelekkel
  • ügyfélportfólió ápolása
  • értékesítési volumen fejlesztése
  • ajánlatok készítése
  • tárgyalások lebonyolítása
  • megrendelésekkel, ajánlatkérésekkel kapcsolatos adminisztráció lebonyolítása
  • időszakos jelentések készítése
  • számlázó, készletnyilvántartó szoftver kezelése
  • beszerzések bonyolítása, figyelemmel kísérete

Elvárások:

  • műszaki vagy kereskedelmi végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • hatékony és célorientált kommunikáció, magabiztos kiállás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • nyitott személyiség, fejlődésre való hajlam
  • csapatban való együttműködés, egymás munkájának segítése

Előnyt jelent:

  • német vagy angol nyelvismeret
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • műszaki érdeklődés
  • Zalaegerszeg és környéki lakóhely

Amit kínálunk:

  • jó kollektíva, biztos háttér
  • versenyképes jövedelem
  • hosszú távú perspektíva
  • teljes munkaidős foglalkoztatottság
  • igényes, modern, jól felszerelt munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • 8900 Zalaegerszeg, Hock János u. 47.

Jelentkezés: fényképes önéletrajz megküldésével az info@liftgeneral.hu e-mail címre.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése