Építőipar, építészet

Klíma-, és légtechnikai szerelő munkakörbe munkatársakat keresünk Zalaegerszegen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg
Fizetés: Nettó 250000 - 300000 / Hónap
2018. 05. 06. 19:51

Cégünk klíma- és légtechnikai szerelésre csőszerelő munkakörbe munkatársakat keres. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Elvárások:

  • Épületgépészeti (csőszerelő, víz-, gáz-, központifűtés szerelő, stb.) vagy épületvillamossági végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Tervrajz olvasási képesség
  • Igényes, precíz munkavégzés
  • Nagy teherbírás
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Kreativitás
  • Csapatszellem

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Klímaszervizes és karbantartási tapasztalat
  • Légtechnika szerelési tapasztalat
  • Tűzvédelmi szakvizsga
  • ADR 1.3 vizsga

Munkaköri feladatok:

  • Csőhálózat szerelése, csövek rögzítése, bilincsezés készítése, csövek kemény forrasztása, csövek szigetelése, stb.
  • Faláttörés, födémáttörés készítése, falhorony vésés
  • Készülékek, tartószerkezetek felrögzítése, felszerelése, stb.
  • Klímaberendezések kalorikus bekötése, vákuumozása
  • Vezérlőhálózati (és időnként betáp oldali) szerelés, készülékek bekötése, stb.
  • Klímaberendezések karbantartása, szűrők tisztítása, hőcserélők tisztítása, stb.

Amit kínálunk:

  • Folyamatos munka, biztos megélhetés egész évben (nem csak szezonban)
  • Szakmai továbbképzési lehetőség munkáltató költségére
  • Versenyképes, teljesítménnyel arányos fizetés
  • Túlóra térítése
  • Munkába járás térítése
  • Étkezési hozzájárulás (8 300 Ft/hó)
  • Munkaruha juttatás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos munkahelyi légkör

Jelentkezés módja: e-mailben az info@ttklima.hu címen, vagy a +36-30/820-6251 -es telefonszámon!

További információ az alábbi elérhetőségen kérhető: Tulok Péter: +36-30/ 820-6251

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése