Munka- és Környezetvédelmi Specialista állás zalaegerszegi telephelyen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg
2018. 03. 12. 13:42

Multinacionális partnerünk zalaegerszegi telephelyére keresünk Munka- és Környezetvédelmi specialista munkatársat.

Feladatok:

  • a gyári környezetvédelemmel kapcsolatos feladatok elvégzése
  • az érvényes Munka- és Környezetvédelmi előírások ismerete
  • kapcsolattartás a területileg illetékes felügyeleti hatóságokkal és szervezetekkel
  • jogszabályban előírt hatósági jelentések elkészítése, adatszolgáltatás hatóság felé rendszeres adatszolgáltatás a vállalatvezetés felé
  • ISO 14001 Környezetirányítási rendszer üzemeltetése, fejlesztése részvétel a KEM szemléken, gondoskodás a feltárt hiányosságok megszüntetéséről, a Gyári Munkavédelmi Szabályzatban meghatározott előírások és elvárások teljesítésének ellenőrzése
  • az éves KEM oktatási terv elkészítésében való részvétel
  • a fejlesztések és beruházások esetén a KEM követelmények meghatározására javaslattétel, betartásuk ellenőrzése
  • vállalati keretprogram kapcsolódó szakmai részeinek koordinálása

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (pályakezdők jelentkezését is várjuk!), vagy folyamatban lévő tanulmányok
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • heti 40 órás munkavégzés vállalása

Amit kínálunk:

  • fejlődési, tanulási lehetőség
  • multinacionális munkakörnyezet

A jelentkezéséket a következő email címre várjuk: osz.mate@whc.hu

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése