Vendéglátás

Éttermi munkatársat keresünk Zalaegerszegen nyíló gyorsétterembe

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg
Fizetés: Bruttó 124000 - 142300 / Hónap
2018. 01. 16. 12:30

Csatlakozz Zalaegerszegen újonnan nyíló gyorsétterem kezdő csapatába! Legyél egy jó hangulatú csapat tagja, küldd el önéletrajzodat az alábbi pozícióra:

ÉTTERMI MUNKATÁRSZALAEGERSZEG

Feladataid:

  • vendégek udvarias kiszolgálása
  • krumplisütés, hússütés, szendvicskészítés
  • pénztárgépkezelés
  • takarítási feladatok ellátása

Elvárásunk Feléd:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • vendégorientált hozzáállás, nyitottság
  • légy kedves és kommunikatív
  • tapasztalat nem szükséges

Amit kívnálunk Neked:

  • stabil, bejelentett, hosszútávú munkalehetőséget
  • teljes- vagy részmunkaidős, határozatlan idejű munkaszerződést
  • választható cafetéria juttatást
  • fiatalos, jó hangulatú légkört
  • előrelépési lehetőséget
  • teljes munkaidő esetén havi nettó 124.000 – 142.300 Ft közötti bért (átlagos havi nettó juttatás cafetériával és műszakpótlékkal együtt. A bérek az egyes éttermekben eltérhetnek.)
  • 3 hónap után automatikus béremelést

Jelentkezni önéletrajz elküldésével az alábbi e-mail címen lehet: jelentkezes5@munkaeromester.hu

Jelige: “éttermi munkatárs – Zalaegerszeg”

Munkaerő-kölcsönzési engedély száma: 14150-1/2011-5100-906

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése