Nemzetközi gépkocsivezető / két fős járatokra

Kanizsa Tempo Spedicios Kft.
Ausztria, Németország, Belgium
Nettó 480 000 Ft - 600 000 Ft / Hónap
2022. 08. 04.

Flottánk erősítése céljából keressük leendő gépjárművezető kollégánkat

– két fős – járatokra

– nemzetközi viszonylatra.

Feladatok

  • Nagykanizsai indulással - főbb desztinácíók: Ausztria, Németország, Benelux,
  • Bútor terítés, tandem pótos - konténeres teherautókkal.
  • Körfuvar jellegű fuvarok.
  • 4-5 napos munkahét hétvége itthon.

Elvárások

  • C-E kategóriás jogosítvány,
  • érvényes GKI vizsga,
  • Páv II vagy III vizsga,
  • digitális tachográf kártya,
  • EEK, egészségügyi alkalmasság

Amit kínálunk

  • Korrekt jövedelmet!
  • Díjazzuk teljesítményedet! Egyedi, teljesítmény alapján történő célprémium.
  • Díjazzuk hűségedet! A nálunk töltött évek után hűségpótlékkal egészítjük ki béredet.
  • Betanulási lehetőséget! Vállaljuk a teljes körű betanítást, hogy biztos kézzel indulj el a pályán.
  • Rugalmas munkarendet! 4-5 napos munkavégzés, hétvége itthon
  • Megoldjuk utaztatásodat!
  • Vidékieknek útiköltség térítés a jelenleg hatályos törvény mértéke szerint támogatást!
  • GKI kártya megszerzésére, hosszabbítására irányuló támogatás.

Elérhetőség: A telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott