Távközlési hálózat-építő állás Nagykanizsa körzetéből

Keresünk jelentkezőket, kizárólag Nagykanizsa 50 km-es körzetéből, melyekre külön-külön is lehet jelentkezni.

Jelentkezni fényképes önéletrajz elküldésével lehet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Optikai hálózaton végzendő, illetve a hálózatépítő munkához a képzést biztosítjuk.

Feladatok

Előfizetői szolgáltatáslétesítő:

  • Az előfizetői optikai és rezes távközlési hálózat kiépítése épületen kívül és belül
  • Eszközök beüzemelése (HGW, ONT, router, stb.)
  • Magyar Telekom szolgáltatások bemutatása
  • A szolgáltatás aktiválása a Magyar Telekom saját szoftverei segítségével
  • Pontos dokumentáció készítése és leadása

Hálózatépítő:

  • Optikai kábelek felszerelése oszlopra, illetve behúzása alépítménybe
  • Tartószerelvények felszerelése oszlopra
  • Oszlopállítás
  • Kis mennyiségű földmunka végzése

Hálózat fenntartási szakember (réz hálózat):

  • Léges és földes rezes hálózaton történt kábelszerelési munkálatok

Elvárások

  • Gyors, precíz, önálló munkavégzés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek
  • Ügyfélközpontúság
  • Kizárólag Nagykanizsa 50 km-es körzetéből várunk jelentkezőket.

Előnyök

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk

  • Megbízható, stabil vállalati háttér
  • Hosszútávú munkaviszony
  • Telefon biztosítása
  • Szakmai továbbképzés
  • Munkaruha és felszerelés biztosítása

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!