Összeszerelőket keresünk Zalaegerszegre

Megbízónk az energiamenedzsment és az automatizálás nemzetközi szakértője, zalaegerszegi gyáraiban kismegszakítók és elosztó szekrények gyártása és végellenőrzése zajlik.

Feladatok

  • Villamosipari készülékek, berendezések szerelése
  • Huzalozás
  • Minőségellenőrzés

Elvárások

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség és monotónia-tűrés
  • Precíz munkavégzés

Előnyök

  • Összeszerelésben/gyártósori munkában szerzett tapasztalat
  • Elektronikai, mechatronikai vagy villamosipari végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret

Amit kínálunk

  • Stabil vállalati háttér, hosszútávú lehetőség, kiváló munkakörnyezet
  • Versenyképes bérezés (alapbér, műszakpótlék, havi, negyedéves, éves bónusz)
  • Kiemelkedő cafeteria juttatás (Bruttó 400.000 Ft/év)
  • Munkába-járás támogatása
  • 2 műszakos munkarend
  • Akár 1 műszakban (13:55-21:55), ill. 6 órás részmunkaidőben (13:55-19:55) is végezhető!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott