Lakatos munkakörbe keresünk szakmunkásokat

Sa-Sa Kft.
Bocfölde
Bruttó 350 000 Ft - 400 000 Ft / Hónap
2022. 02. 09.

SA-SA Ipari és Kereskedelmi Kft lakatos munkakörbe szakképzett munkatárakat keres hosszú távra.

Feladatok

  • Lakatos feladatok elvégzése.

Elvárások

  • Pozíció betöltésére alkalmas iskolai végzettség
  • Több éves szakmai gyakorlat

Amit kínálunk

  • hosszútávú munkalehetőség: legtöbb kollégánk több, mint 10 éve dolgozik nálunk
  • egyműszakos munkarend, munkaidő: 06:00-14:00-ig tart
  • teljes munkaidős állás: 8 órás munkaviszony
  • versenyképes fizetés: ténylegesen bejelentett
  • SZÉP-kártya, jutalom: évente minimum 2x adunk
  • útiköltség térítés: üzemanyag vagy bérlet
  • biztosítunk munkavédelmi ruházatot és cipőt
  • étkezés: a munkaidőn belül
  • pihenőidő: évente 2x 1hétre bezár üzemünk

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!