Automatizálási technikus munkatársat keresünk

A Solaredge technikust keres automatikus összeszerelő sorainak üzemeltetéséhez, és karbantartásához, 4 műszakos munkarendbe.

Feladatok

  • Részt veszel a gyártósorok karbantartásában, konfigurálásában és üzemeltetésében
  • Részt veszel az üzemzavarok elemzésében és elhárításában
  • Fejlesztési javaslatokat teszel a gyártóberendezés hatékonyságának növelése és az állásidő csökkentése érdekében

Elvárások

  • Műszaki végzettség
  • Jó mechanikai kézügyesség és általános informatikai ismeretek
  • Talpraesettség, önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök

  • Mechatronikai vagy elektronikai végzettség, és / vagy tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Versenyképes kereset
  • Étkezés térítés
  • Telefon költség támogatás

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Angol
  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott