Munkatársat keresünk értékesítő pozícióba

JÁNHÁZ Kft.
Zalaegerszeg
2021. 05. 10.

A Jánház Kft. magyar tulajdonban lévő cég, amely 2002-ben alakult.

Célja, hogy minőségi építőanyagokat és ehhez tartozó széleskörű szolgáltatást nyújtson és ezáltal folyamatosan bővítse elégedett ügyfélkörét.

A cég stabilitását és fejlődését tükrözi, hogy jelenleg három saját telephelyen működik: Keszthely, Tapolca, Zalaszentgrót.

Valamint újonnan nyíló üzletei: Révfülöpön és Zalaegerszegen lesz elérhető.

Feladatok

  • Gyártókkal és vevőkkel való kapcsolattartás,
  • Vevői árajánlatok, szállítói rendelések teljes körű ügyintézése, nyomon követése,
  • Szállítólevelek, számlák készítése,
  • Beérkezett áruk dokumentálása, kezelése,

Elvárások

  • Festék és vegyi áru értékesítésben szerzett tapasztalat,
  • Megbízhatóság,
  • Csapatban történő munkavégzés,

Amit kínálunk

  • Éves, bejelentett állás,
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Családias légkör,

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!