Lejárt hirdetés

Nemzetközi Gépkocsivezető állás zalaegerszegi telephelyen

Luky Speed Kft.

Gépkocsivezető

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg és környéke

Nettó 600000 / hónap
2020. 12. 21. 08:35

Ha érdekelnek a kihívások gyere hozzánk!

A Luky Speed Kft nemzetközi gépjárművezetője te is lehetsz

Netto 600 000,-, 700 000,- Ft közötti juttatásert

Neked mit kell csinálni SEMMIT, csak vezetni.

Miért mi?

18 éve vagyunk a magyar piacon

Amit adunk:

  • 5 évnél fiatalabb nyerges Mercedes ponyvás szerelvények,-Kiszámitható munka,
  • 600 000,-Ft juttatási csomag tól
  • kíváló munkakörülmények
  • hetelős munka, de választható kettő hetes is .

Amit mi kérünk:

  • megfelelő jogositvány
  • légy megbizható. Elhivatott a azakma íránt. Tudjuk ez egyre nehezebb.

Minden mást megtanitunk

Ha úgy érzed Te vagy a Mi emberünk jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Munkarend

  • Általános

Önéletrajz megadása kötelező!