Pénztárgép technikus munkakörben álláslehetőség

Somogy Informatika Kft.

Szerviz technikus

Munkavégzés helye:

2020. 05. 19. 11:30

Dinamikusan fejlődő számítástechnikai vállalkozás, precíz, lojális, dinamikus csapatmunkára képes, jó kommunikációs készséggel rendelkező, talpraesett, fiatalos (lehet pályakezdő is) munkatársat keres Zalaegerszeg és környéki pénztárgép technikus munkakörbe.

Feladatok

  • Pénztárgépek, számítógép alapú pénztárgép rendszerek telepítése, karbantartása, szervizelése
  • a javítási munkálatok adminisztrációja szerviz munkalapokon
  • kapcsolattartás, ügyintézés partnerekkel
  • ügyeleti rendszerben történő munkavégzés

Elvárások

  • középfokú számítástechnikai ismeret
  • rugalmasság és fogékonyság az új technológiák, ismeretek iránt
  • jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány + vezetési tapasztalat

Amit kínálunk

  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • rendezett, kulturált munkakörnyezet
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • versenyképes fizetés
  • egyéb juttatások
  • céges autó, mobiltelefon

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!