Területi Vezetőt keresünk Zalaegerszegre

Fortup Kft.

2020. 03. 03.

Ez egy hétköznapi hirdetés NEM HÉTKÖZNAPI LEHETŐSÉGEKKEL!

A TUPPERWARE zalaegerszegi képviseletének élére TERÜLETI VEZETŐT keresünk!

Legyen részese egy világszínvonalú termékeket gyártó és forgalmazó, lelkes közösségnek! Tapasztalja meg, hogy az Ön számára is kinyílik a világ!

Küldje el önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Feladatok

  •  Elsődlegesen egy csapat fejlesztése!

Elvárások

  • élvezettel fejleszti és összetartja csapatát;
  • elkötelezett egy munka mellett;
  • jelenlétével inspirál másokat, és akit szívesen követnek az emberek;
  • kiváló szervezőtehetséggel bír;
  • jól bánik a szavakkal;
  • határozott, magabiztos és önálló;
  • örömét leli abban, hogy akár délután, akár a hétvégén támogassa a csapatát;
  • saját gépkocsival rendelkezik.

Amit kínálunk

  • valódi az elismerés;
  • emberségesen viszonyulunk egymáshoz;
  • biztonságban érezheti magát;
  • az anyagi megbecsülés mellett, jutalomutazásokon vehet részt;
  • a napi tevékenység valóban színes és változatos, nem elvárás az értékesítés, elsődlegesen a csapat fejlesztése a cél;
  • a munkát saját magára szabhatja.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Felső vezető