Álláslehetőség szerelősegéd munkakörben klíma- és légtechnikai munkákhoz

Klíma Center Hungary Kft.
Egervár
Nettó 230 000 Ft - 270 000 Ft / hónap
2020. 02. 10.

A Klíma Center Hungary Kft. szerelősegédet keres klíma és légtechnikai munkákra. Nem kell a klímaszerelést profin "vágnod" (erre ott vannak a szakképzett szerelők), a feladatod a szerelők munkájának segítése, támogatása.

Jelentkezés módja és további információ: Tulok Péter: +36-30/ 820-6251

Feladatok

  • Csőhálózat szerelése, csövek rögzítése, falhorony vésés, faláttörés készítés, csövek szigetelése, stb.
  • Készülékek, tartószerkezetek felrögzítése, felszerelése, stb.
  • Csőhálózatok szigetelése
  • Szerszámok, gépek, anyagok, felszerelésre kerülő berendezések pakolása
  • Szerelők munkájának támogatása, segítése

Elvárások

  • Fúrógép, vésőgép, csavarbehajtó, vízmérték, alapvető kézi szerszámok kezelésének ismerete
  • Munkahelyen időben, kulturált módon, józan állapotban megjelenni
  • Kultúrált viselkedés munkaidőben: magánházaknál is járunk, ahol kommunikálni kell az ügyféllel, vigyázni az értékeire, stb.
  • Megbízhatóság: ne késs a munkahelyedről, ne légy minden apróság miatt táppénzen, stb.
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjárművel tudd megoldani a munkába járást egervári telephelyünkre (25 Ft/km térítést adunk rá)
  • Nagy teherbírás
  • Túlóra vállalása (átlag 9-10 órát dolgozunk naponta)
  • Csapatszellem

Előnyök

  • Épületgépészeti vagy épületvillamossági végzettség és/vagy tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett 2-3 év tapasztalat
  • Zalaegerszeg környéki lakcím

Amit kínálunk

  • Nettó bér: 230 000 - 270 000 Ft/hó (napi 9-10 órában) + pótlékok, térítések.
  • Túlóra pótlék (50 %)
  • Próbaidő: 3 hónap
  • Fizetett szabadság, fizetett ünnep, betegszabadság szükség esetén
  • Munkaruha, védőcipő juttatás próbaidő után
  • Hosszútávú, folyamatos munkalehetőség (télen is van munkánk, nem csak szezonban)
  • Fiatalos, jó munkahelyi légkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott