0
Hirdetés
0
Hirdető
0
Jelentkező

Keszthely-Fenékpusztára keresünk régészeti feltárásra dolgozókat

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Keszthely-Fenékpuszta
2020. 02. 10. 09:59

Régészeti munkára keresünk dolgozókat. Izgalmas, érdekfeszítő, nem nehéz fizikai munka. Hölgyek és nyugdíjasok jelentkezését is várjuk. Nettó óradíj: 850.-Ft. február második felében, legkésőbb március elején kezdünk. Gépkocsi előnyt jelent.

Jelentkezés: 20-9693-180 (15 óra után) és 20-9784-511 vagy a "JELENTKEZEM" gombra kattintva.

Feladatok:

régészeti objektumok bontása.

Elvárások:

Józanság

Előnyök:

személygépkocsi

Amit kínálunk:

Izgalmas, érdekfeszítő munka.

Tejes üzemanyagtérítés autósoknak.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése