Területi képviselőket, értékesítőket keresünk Zala megyébe

Fighting Fish Trade Kft.
Zalaegerszeg
Nettó 240 000 Ft / hónap
2020. 01. 28.

Területi képviselő munkakör betöltésére keresünk kollégákat Szombathely, Zalaegerszeg és Nagykanizsa vonzáskörzetében. Cégünk több mint 30 éves Nemzetközi múltra tekint vissza az egészséges életmód piacán. Saját fejlesztésű és gyártmányú egészségmegörző termékeket forgalmazunk világszerte. Zalaegerszegi bemutató termünk folyamatos bővítése céljából területi képviselőket, értékesítőket keresünk 5 fő személyében. Hosszú távú munkalehetőséget biztosítunk kötetlen időbeosztással, ingyenes átképzéssel.

Feladatok

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás, telefonon illetve személyesen, rendezvények szervezése, lebonyolítása, szerződések előkészitése, adminisztráció.

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, jó kommunikációs és probléma megoldó készség, igényes-üzleties megjelenés

Előnyök

  • Előnynek számít, de nem feltétel a "B" kategóriás jogosítvány és a saját gépjármű

Amit kínálunk

  • Rugalmas-kötetlen munkaidő,
  • 240000 fix + jutalék,
  • Ingyenes képzések,
  • Mentori támogatás,
  • Egyéb bónuszok,

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum
  • OKJ
  • Főiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!