Egyéb munkalehetőségek

A Pernix Pharma Gyógyszergyártó Kft. laboráns munkakörbe új munkatársakat keres

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg
2019. 11. 15. 10:44

A Pernix Pharma Gyógyszergyárba keresünk 1 műszakos munkarendbe (H-P 07:30 - 15:50) vegyésztechnikus végzettséggel laboráns dolgozót.

Laborban szerzett munkatapasztalat előny, de nem feltétel.

Feladatok:

  • Késztermékek (szilárd-, lágy- és folyékony gyógyszerformák), valamint késztermékekbe beépülő alap és segédanyagok fizikai és kémiai analízise;
  • Reagensek, mérőoldatok készítése;
  • Laboratóriumi műszerek, berendezések napi-, havi ellenőrzése;
  • Klasszikus és műszeres analitikai vizsgálatok végzése;
  • Vizsgálatok gyógyszeripari követelmények szerinti dokumentálása;
  • Eredmények megadása

Elvárások:

  • Szakirányú technikusi végzettség;
  • Átlagon felüli precizitás és problémamegoldó képesség;
  • Önálló munkavégzés.
  • Terhelhetőség.

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás;
  • Gyógyszeripari laboratóriumi technikusi végzettség;
  • Gyógyszeripari minőségellenőrzésben szerzett tapasztalat;
  • HPLC technika, illetve a kapcsolódó szoftverek ismeret;
  • Szilárd-, lágy- és folyékony gyógyszerformák vizsgálatában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Ösztönző munkakörnyezet;
  • Változatos feladatok, kihívások;
  • Felelősségteljes szakmai karrier;
  • Felelős, támogató csapat;
  • Biztos munkahely.

Munkavégzés helye

  • Zalaegerszeg

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, rendelkezik a megjelölt végzettséggel, kompetenciákkal és szeretne egy dinamikusan fejlődő csapat tagja lenni, kérjük küldje el jelentkezését a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Jelentkezése során szakmai önéletrajzát és motivációs levelét szíveskedjék csatolni.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése