Fizikai, segéd, betanított munka

Gyógyszergyártó operátor munkatársat keresünk zalaegerszegi gyógyszergyárba

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg
2019. 09. 25. 15:20

Pernix Pharma Gyógyszergyártó Kft. 1 fő munktársat keres gyógyszergyártó operátor munkakörbe.

Jelentkezni a "JELENTKEZEM" gombra kattintva lehet fényképes szakmai önéletrajzzal.

Munkarend: 1 műszakos
Egészségügyi feltétel: 1 éven belüli negatív tüdőszűrő lelet
Munkába járás: biztosított közvetlen buszjárat az autóbusz-állomásról.

Feladatok:

  • Gyógyszerek előállítása a GMP és egyéb hatósági előírások betartásával;
  • A gyártáshoz szükséges alap- és segédanyagok biztosítása, ezek kimérése, az ehhez kapcsolódó anyagmozgatás, gépkezelés;
  • A technológiai és minőségügyi előírások betartása;
  • A gyártási dokumentáció precíz, pontos vezetése.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség;
  • Megbízható, precíz munkavégzés;
  • Változások rugalmas kezelésének képessége;
  • Jó kommunikációs készség;
  • Terhelhetőség;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Word, Excel, Outlook);
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés;
  • Egészségügyi alkalmasság;

Előnyök:

  • Gyógyszeripari-, vegyipari-, élelmiszeripari tapasztalat;
  • Angol nyelvtudás;
  • GMP szabályok ismerete, alkalmazásukban való jártasság.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes bér;
  • Stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő üzem;
  • Kulturált, ösztönző munkakörülmények;
  • Támogató munkatársak;
  • Rugalmas munkavégzés;
  • Változatos feladatok, kihívások;
  • Felelősségteljes szakmai karrier.
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése