Minőségügyi mérnök munkatársat keresünk Zalaegerszegen

Az Eckerle Automotive Zala Kft. a német Eckerle Gruppe cégcsoport magyarországi tagja.

Cégünk zalaegerszegi telephelyén autóipari beszállítóként elektromotorok komponenseinek gyártásával foglalkozik.

Vállalaltunk bővülő csapatába minőségügyi mérnök munkatársat keres.

Munkavégzés helye: 8900 Zalaegerszeg, Wlassics Gy. u. 13.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését  kérjük küldje el magyar és idegen nyelvű fényképes önéletrajzát valamint a legmagasabb iskolai végzettségét és szakmai képzettségeket igazoló dokumentumok másolatát a pozíció és a bérigény megjelölésével – az alábbi címre:
Eckerle Automotive Zala Kft.
8900 Zalaegerszeg, Wlassics Gy. u. 13.
"Jelentkezem" gombra kattintva
Tel: +36 92 550 930

Feladatok

  • autóipari követelmények ismerete és munkakör szerinti gyakorlati alkalmazásának készsége (APQP, PPAP, MSA, SPC, FMEA, Ishikawa, 5 Why, 8D);
  • beszállítói és vevői kapcsolattartás, reklamációkezelési készség és gyakorlat;
  • belső folyamatok fejlesztése az autóipari szabványkövetelmények szerint;
  • együttműködés és csapatmunka az autóipari beszállítók követelmények szerint.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (gépész vagy elektromos szakirány preferált);
  • hasonló munkakörben szerzett több éves tapasztalat;
  • angol tárgyalási szintű ismerete.

Előnyök

  • autóipari beszállításban szerzett tapasztalat;
  • IATF 16949 és VDA 6.3 szerinti auditori képesség;
  • német nyelv ismerete.

Amit kínálunk

  • folyamatos szakmai fejlődés és képzési lehetőségek;
  • európai autóipari vevőkkel való beszállítói együttműködés és közös fejlesztési programokban való részvétel lehetősége

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott