Menedzsment

Junior projekt menedzser álláslehetőség Zalaegerszegen

Munkavégzés helye: Zalaegerszeg
2019. 08. 12. 10:53

Releváns szakmai múlttal rendelkező, projektfejlesztéssel, pályázatírással, menedzsmenttel foglalkozó cégcsoport zalaegerszegi irodájába 1 fő junior menedzsert keres 2019. szeptemberi munkakezdéssel.

Feladatok:

Senior projektmenedzserek munkájának segítése az alábbi területeken:

  • pályázatírás, projekt menedzsment elsősorban fenntartható fejlődés, egészségtudatos életmód, kutatás-fejlesztés és nemzetközi kapcsolatok témakörökben

Elvárások a pozíció kapcsán:

  • Felsőfokú végzettség
  • Számítógépes ismeret
  • Megbízható, precíz munkavégzés

Előnyök:

  • Nemzetközi, bilaterális programok területén szerzett tapasztalat
  • Pályázatírás, pályázatkezelés, projektmenedzsment területén szerzett tapasztalat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Szükséges képességek, készségek:

  • Proaktivitás
  • Problémamegoldó készség
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Csapatszellem

Amit kínálunk:

  • Innovatív feladatok
  • Stabil vállalat által nyújtott biztos háttér
  • Fiatal, összetartó csapat
  • Folyamatos kihívás, szakmai fejlődési lehetőség

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését pályázati anyagát 2019. augusztus 31-ig várjuk a "Jelentkezem gombra kattintva az alábbi mellékletekkel:

  • részletes szakmai önéletrajz (fizetési igény megjelölésével),
  • motivációs levél

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése