Kereskedelem, értékesítés

Úszás sportfelelős állás Zalaegerszegen a Decathlon üzletünkben

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg
Fizetés: Bruttó 250000 - 310000 / hónap
2019. 08. 21. 12:47

Magyarországon 24 Decathlon áruházunkkal a működésünket felhatalmazó vállalati kultúra jellemzi: munkatársainkban megbízunk, ezért szabad kezet és döntési felelősséget adunk már az első naptól.

Az országos projektjeinkhez bármely munkatársunk szabadon csatlakozhat. Így a vélemények, tapasztalatok megosztásával, együtt még eredményesebb döntéseket hozhatunk.

Feladatok:

Mindennapjaid során:

  • Tanácsaiddal és termékeink elérhetőségének biztosításával hozzájárulsz, hogy eljuttassuk a sportolás örömét és jótékony hatását a lehető legtöbb ember számára
  • Részt veszel az áruház gördülékeny működtetésében: termékátvétel, termékek, árak kihelyezése és kasszafolyamatok
  • Teljeskörűen felelsz a sportodhoz tartozó:
    - termékválaszték kialakításáért és a megbízható készletért
    - hosszútávú, eredményező gazdasági stratégiád megtervezéséért
    - polcképed kreatív, jövedelmező kialakításáért
    - sportos kapcsolatok fenntartásáért és újak kialakításáért
    - felhasználóinkkal közös sportesemények szervezéséért és koordinálásáért
  • Áruházad érdekeit szem előtt tartva teendőidet a csapattal közösen szervezed meg

Elvárások:

Köztünk a helyed, ha:

  • az úszás szerelmese vagy
  • rendszeresen űzöd sportodat hobbi szinttől akár a versenysportig
  • felelősségteljeségeddel és szakértelmeddel szívesen segítenél másokat
  • megtalálod a közös hangot mindenkivel
  • szereted a csapatmunkát és hiszel a megfelelő véleménymegosztás erejében
  • érdekelnek az innovatív eszközök és az „okos”megoldások
  • nyitottan állsz az újdonságokhoz és vitális személyiség vagy

Amit kínálunk:

Az egyik legjobb munkahelyen az ország valószínűleg legjobb csapatában:

  • bizalmunkkal támogatunk,
  • hosszú távú, személyre szabott karrierutat biztosítunk,
  • napi rutinfeladataidat okostelefonnal láthatod el,
  • számos belső és külső képzésen vehetsz részt,
  • ingyenesen és kedvezményesen sportolhatsz országszerte,
  • élménydús csapatépítő rendezvényeken vehetsz részt,
  • 20% vásárlási kedvezményben részesülhetsz
  • jó légkörben egy közvetlen csapatban dolgozhatsz,
  • ahol mindig elérhetőek vagyunk egymás számára
  • valamint további rendszeres juttatás lesz elérhető számodra
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése