Művészet, kultúra

Angol nyelvtudással rendelkező grafikus kollégát keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Boncodfölde
Fizetés: Bruttó 250000 - 270000 / hónap
2019. 07. 08. 11:57

Kis csapatunk angolul jól kommunikáló Grafikust keres – versenyképes fizetés nagyszerű szakmai fejlődési lehetőséggel

Grafikus hátterrel rendlekezel és egy lendületes, fiatal csapatban szeretnél dolgozni teljes állasban?

Biztosan kezeled az Adobe csomag programjait mint például a Photoshopot vagy az Illustratort?

Önbizalommal kommunikálsz angolul szóban és írásban?

Dolgozz velünk egy kreatív, családias környezetben, ahol innovatív szoftverekkel ismerkedhetsz meg, új tervezői készségeket sajátíthatsz el és nálunk az angolodat is tudod majd fejleszteni.

2014-ben indult vállalkozásunk angliai, ingatlanfejlesztéssel foglalkozó ügyfeleknek készít látványterveket, animációkat, weboldalakat, videókat és egyéb marketing és kommunikációs anyagokat, kiadványokat. Csapatunk jelenleg 2 főből áll és Zalaegerszegtől 10 km-re található irodánk.

Munkáink rendkívül változatosak és sokrétűek, ezért létszámunkból adódóan a marketing és értékesítési anyagok elkészítése során többféle munkafolyamatban kell majd együttműködnünk a projektek teljesítéséhez.

Ha szereted a kihívásokat, csapatjátékos vagy, problémamegoldó, kreatív szemlélettel, tudsz önállóan dolgozni és nem ijedsz meg, ha új ismereteket kell elsajátítani a feladatok megoldásához, akkor kattints az alábbi linkre, ahol többet megtudhatsz erről a lehetőségről és a jelentkezési folyamatról.

Várjuk jelentkezésedet!

Feladatok:

  • Szorolapok, kiadvanyok tervezese es szerkesztese
  • Epiteszeti latvanytervek keszitese
  • Weboldal tervezes

Elvárások:

  • Adobe Photoshop, Illustrator, Indesign biztos kezelese
  • Angol nyelvtudas, helyes kommunikacio elsosorban irasban

Előnyök:

Nagyszerű fejlődési lehetőség a 3D-s tervezőprogramok használatának elsajátításában

Családi légkörű kis vállalkozás egy fiatal csapattal

Egyeb grafikai tervezéshez kapcsolódó területek megismerése, mint például videoszerkesztés, weboldalfejlesztés, online marketing, e-commerce

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése