Pénzügy, számvitel, kontrolling

Könyvelő állás Bak településen

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg és környéke
2019. 07. 08. 10:11

Cégünk 25 éves múltva visszatekintő magyar tulajdonban levő családi vállalkozás.

Könyvelő pozícióba keresünk új munkatársat.

Munkavégzés helye: Bak, Zala megye

Feladatok:

  • Bejövő-, kimenő számlák könyvelése
  • Kapcsolattartás ügyfelekkel
  • Bankbizonylatok, pénztárak, folyószámlák könyvelése
  • Főkönyvi egyeztetések, Áfa nyilvántartások vezetése, Bevallások készítése
  • Részvétel  a havi, negyedéves és éves számviteli zárások elkészítésében
  • Kimutatások, elemzések készítése
  • Egyéb adminisztratív nyilvántartások vezetése

Elvárások:

  • Gazdasági végzettség
  • Min. 3 év szakmai tapasztalat adminisztráció, könyvelés, gazdasági ügyintézés területén
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Készség szintű számítógép használat
  • jogosítvány

Előnyök:

  • Mérlegképes könyvelői végzettség
  • Vállalatirányítási rendszerben való jártasság, rendszer szemlélet
  • Agráriumban szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria rendszer
  • Hosszútávú perspektíva egy 25 éves múltra visszatekintő, megbízható, magyar tulajdonú családi vállalatnál
  • Stabil pénzügyi háttér
  • szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • fiatalos csapat
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése