Raktáros- karbantartó állás Bak településén

Baki Agrocentrum Kft.

2019. 07. 04.

Cégünk 25 éves múltva visszatekintő magyar tulajdonban levő családi vállalkozás.

Raktáros- karbantartó pozícióba keresünk új munkatársat.

Munkavégzés helye: Bak, Zala megye

Feladatok

  • Mezőgazdasági termékek (vetőmag, műtrágya, növényvédőszer) minőségi és mennyiségi átvétele, raktározása és kiadása
  • Árumozgatás targoncával, termények rakodása homlokrakodóval
  • Áru bevételezések és kiadások rögzítése a raktár programban
  • Telephelyek és gépek karbantartása
  • Árukiszállítások elvégzése
  • Termények mintázása, minták dokumentálása és továbbítása a labornak
  • Karbantartási munkák elvégzése

Elvárások

  • Raktározásban szerzett tapasztalat
  • Targonca és B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítógép ismeret
  • Raktárprogram készségszintű használata
  • Kiváló problémamegoldó és együttműködési készség
  • Precíz, munkájára igényes személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag, cafeteria rendszer
  • Hosszútávú munkalehetőség egy 25 éves múltra visszatekintő, megbízható, magyar tulajdonú családi vállalatnál
  • Modern, szép munkakörnyezet

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott