Területi értékesítő - D2D üzletkötő állás Zalaegerszeg és környékén

Területi Értékesítő Pozíció – D2D Üzletkötő

A Magyar Telekom Nyrt. Személyes ügyfélkapcsolatok igazgatóságának szerződéses partnere Zala megyében munkatársakat keres Területi értékesítő – D2D Üzletkötő munkakörbe.

A területi értékesítők egy dinamikus, fiatalos csapat tagjaként jelentős szerepet töltenek be a vállalat tevékenységében, különösen ügyfélkiszolgálási területen. Legfőbb feladatuk a lakossági ügyfélkör otthonukban történő személyes felkeresése és Telekomos ajánlataink értékesítése.

Ha szeretnél egy csapatban dolgozni velünk, az alábbi feladatokban számítunk a szakértelmedre:

  • új és meglévő előfizetők felkeresése otthonukban
  • telekommunikációs szolgáltatások ismertetése, szerződéskötés
  • táblagépen történő értékesítés
  • versenytársi aktivitások figyelése a területen, továbbítása a kollégák felé
  • kapcsolattartás a régiós kollégákkal
  • Telekomos kitelepüléseken való részvétel
  • szóróanyagok terjesztés

Jelentkezz, ha van:

  • affinitásod az értékesítés iránt
  • megismerni különböző telekommunikációs szolgáltatásokat és eszközöket
  • minimum középfokú végzettséged
  • számítógépes felhasználói ismereted
  • van kedved ügyfeleket megismerni, valódi ügyfélkapcsolatokat, ügyfélkört kialakítani

Jól fogod érezni magad nálunk, ha ilyen vagy:

  • nem riadsz meg a kihívásoktól
  • kiváló kommunikációs készséggel rendelkezel
  • teljesítmény-orientált
  • dinamikus
  • ügyfélközpontú Cserébe lehetőséged lesz:
  • teljesítményarányos fizetést elérni
  • részt venni sales tréningeken
  • digitális és telekommunikációs eszközök használatát és magas szintű operatív támogatást biztosítunk számodra
  • megismerni a magyar telekommunikációs és értékesítési piacot
  • dolgozói SIM használatára korlátlan hálózaton belüli beszélgetéssel, és 100 GB mobilinternet használattal
  • fiatal és lelkes csapat tagja lenni
  • rengeteg tapasztalatot gyűjteni és számos hosszú távú szakmai kapcsolatot kialakítani

Ha magadra ismertél, akkor rád van szükségünk!

Várjuk fényképes önéletrajzod, a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános