Építőipar, építészet

Zalaegerszegi székhelyű, építőipari kivitelezőhöz építésvezető munkatársat keresünk

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Zalaegerszeg és környéke
2019. 04. 23. 11:27

Zalaegerszegi székhelyű építőipari kivitelező, Fejes és Társa Kft építésvezető munkatársat keres.

Feladatok:

  • Kivitelezési munkák teljeskörű helyszíni koordinálása, irányítása.
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítése, igazolások alátámasztása.
  • Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése, geomertriai és mennyiségi felmérések készítése.
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása.
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, műszaki ellenőrrel, tervezővel, alvállalkozókkal.
  • Munkafolyamatok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása.
  • Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken.
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása.

Elvárások:

  • Önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság (Budapest és Dunántúl)
  • Tanulásra, fejlődésre való motiváltság
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Online építési napló kezelése

Amit kínálunk:

  • Változatos kihívásokkal teli feladatkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Főállás
  • Azonnali munkakezdés
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése