Zalaegerszegi székhelyű, építőipari kivitelezőhöz építésvezető munkatársat keresünk

Fejes és Társa Kft.

2019. 04. 23.

Zalaegerszegi székhelyű építőipari kivitelező, Fejes és Társa Kft építésvezető munkatársat keres.

Feladatok

  • Kivitelezési munkák teljeskörű helyszíni koordinálása, irányítása.
  • Alvállalkozók munkájának ellenőrzése, teljesítése, igazolások alátámasztása.
  • Építési napló naprakész vezetése, felmérési naplók készítése, ellenőrzése, geomertriai és mennyiségi felmérések készítése.
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása.
  • Kapcsolattartás a megrendelővel, műszaki ellenőrrel, tervezővel, alvállalkozókkal.
  • Munkafolyamatok szervezése, összehangolása, folyamatos munkavégzés feltételeinek biztosítása.
  • Munkabiztonsági előírások betartatása az építkezéseken.
  • Hatósági előírások és minőségi követelmények betartásának biztosítása.

Elvárások

  • Önálló munkavégzés
  • Utazási hajlandóság (Budapest és Dunántúl)
  • Tanulásra, fejlődésre való motiváltság
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Online építési napló kezelése

Amit kínálunk

  • Változatos kihívásokkal teli feladatkör
  • Versenyképes jövedelem
  • Főállás
  • Azonnali munkakezdés

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum
  • Egyetem

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!