Webfejlesztő munkatársat keresünk Zalaegerszegen

Várjuk a kihívásokat kereső, a megjelölt iskolai végzettségekkel vagy az elvárásoknál részletezett, meggyőző szakmai ismeretekkel rendelkező fejlesztők jelenkezését!

Feladatok

  • felhasználói felület tervezése
  • alkalmazások webes felületének fejlesztése
  • felhasználói élmény fokozása
  • fejlesztői tervek készítése
  • részvétel a rendszerek tesztelésében, bevezetésében

Elvárások

  • felsőfokú szakirányú végzettség
  • HTML5 (CSS3 és ES5) ismerete
  • Javascript könyvtárak és keretrendszerek ismerete. Pl: JQuery, Bootstrap, AngularJS, React
  • SQL ismerete
  • angolnyelv-tudás (legalább szakirodalom olvasás-értés szinten)
  • kiváló problémamegoldó képesség
  • jó együttműködési képesség
  • határidők betartása
  • precizitás

Előnyök

  • a felsorolt területeken szerzett tapasztalat, tanfolyamok és vizsgák
  • ES6 és ES7 ismerete
  • NodeJS, és Npm ismerete

Amit kínálunk

  • Olyan versenyképes jövedelmet, juttatási csomagot, modern munkakörülményeket biztosítunk munkatársaink számára, mely maximális elhivatottságra, tudásuk legjavának nyújtására ösztönzi őket.

Ha szeretnél tagja lenni folyamatosan fiatalodó, elkötelezett csapatunknak, jelentkezz hozzánk!

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt végzettség

  • Főiskola
  • Egyetem

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!